WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Wincentego Wodzisława
Jutro: Czesława Fryderyka
Pojutrze: Daniela Dalidy

LICZNIK

Wizyty dzisiaj52
Wizyty wczoraj53
Cały tydzień226
Cały miesiąc1052
Wszystkie162373
 
Start
Powołanie Komendanta Powiatowego PSP w Zakopanem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 09 marca 2018 13:34

W piątek 9 marca, delegacja naszej jednostki udała się do Zakopanego, gdzie miało miejsce uroczyste wręczenie aktu powołania nowego Komendanta Powiatowego PSP w Zakopanem. Decyzją Komendanta Wojewódzkiego PSP, nadbryg. Stanisława Nowaka, kierowanie pracami strażaków z powiatu tatrzańskiego objął dotychczasowy pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego, mł. bryg. Grzegorz Worwa, będący członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Chabówce.

Panu Komendantowi serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów i satysfakcji ze służby!

 

fot. Podhale24.pl

 

Artykuły oraz galerie:


Poprawiony: środa, 14 marca 2018 21:44