WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Gawla Florentyny
Jutro: Malgorzaty Wiktora
Pojutrze: Juliusza Lukasza

LICZNIK

Wizyty dzisiaj95
Wizyty wczoraj64
Cały tydzień214
Cały miesiąc1116
Wszystkie167618
 
Start
Pokaz firmy Rosenbauer Polska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 05 maja 2019 17:47

W połowie marca odwiedził nas przedstawiciel handlowy firmy Rosenbauer Polska, by zapoznać strażaków z naszej okolicy z najnowszymi produktami swojej firmy. Licznie zgromadzeni na pokazie goście z okolicznych OSP i z JRG Rabka mieli okazję wysłuchać informacji o sprzęcie podczas prezentacji w naszej remizie, przy okazji dokładnie oglądając armaturę i przymierzając ubrania, buty, rękawice czy hełmy. Oprócz sprzętu ochrony indywidualnej zaprezentowano m.in. prądownice, przenośne działko gaśnicze, przenośne zestawy oświetleniowe, agregat oddymiający, pompę zanurzeniową.

 

 

Po zakończeniu części "na sucho", która odbywała się na garażach, zebrani uczestnicy pokazu mieli okazję zobaczyć w praktyce działanie prądownic, działka gaśniczego i wentylatora, na placu przed naszą remizą. Szczególne wrażenie na zgromadzonych zrobiło działko oraz prądownica z nasadą 75 mm, dające rzut wody na imponującą odległość.

 

 

Dzięki pokazowi strażacy z okolicy mieli okazję zapoznać się ze sprzętem wysokiej klasy, reprezentującym ogólnoświatowe trendy jakościowego podejścia do tematu sprzętu strażackiego. Produkty austriackiej firmy znane są na całym świecie, zyskują również na popularności w Polsce. Cieszymy się że spotkanie w Chabówce spotkało się z dużym odzewem strażaków z okolicy i mamy nadzieję, że do jednostek- zarówno ochotniczych jak i JRG- będzie trafiało coraz więcej wysokiej klasy sprzętu!

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia GALERII z pokazu!

Poprawiony: poniedziałek, 20 maja 2019 22:56